Yarımada İyi Yaşam Film Festivali -2019

20-21-22 Aralık tarihlerinde, Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali 2018 seçkisiyle, 3 gün boyunca Yarımadamız’da sürdürülebilir, iyi yaşama dönük belgeseller izleyip, değerli konuşmacılarla sohbet ve etkinlikler gerçekleştireceğiz.

Yarımada İyi Yaşam Film Festivali

Yarımada İyi Yaşam Film Festivali, İzmir’de İyi Yaşam Kültürü üzerine bir gelenek oluşturmayı hedefliyor. Bu yıl ilk kez düzenlenen festival, Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali 2018 seçkisini, her yaştan seyirci ile ücretsiz olarak buluşturuyor.

Sürdürülebilirlik kavramının doğru anlaşılması ve toplumda farkındalığın artması amacıyla yola çıkan SYFF’nin 2018 seçkisi ile İzmir, Urla Coworking’de gerçekleşecek Yarımada İyi Yaşam Film Festivali’nde 20’den fazla belgesel film ücretsiz olarak izleyici ile buluşacak.

Dünyanın farklı bölgelerinden topladığı hikayelerle ilham veren seçki, yeni bir yaşam kültürünün oluşmasına katkı verme amacıyla, etki odaklı seçkisiyle izleyiciyi dönüşüm için harekete davet ediyor.

Panel ve üretici standlarına katılımla renklenecek festivalimizde aramızda okullar, kooperatifler, öğrenciler kadar bilgi ve deneyimini paylaşmaya hazır herkese yer var. Yarımada İyi Yaşam Film Festivali’nde, 4 gün boyunca, bölgedeki öğrenciler, kurum ve kuruluşlar, STKlar ve sürdürülebilir yaşam adına adım atmaya ve çalışmaya hazır herkesle bir arada olup, 2019 yılını umutla kapatmayı diliyoruz.

**Festival süresince açılacak standlardan birinde siz de ürün ve çalışmalarınızı sergilemek isterseniz, bizimle temasa geçebilirsiniz.Yalnızca İzmir ve Urla’da değil, Türkiye’nin her yerinden sürdürülebilir yaşam ile ilgilenen herkesle buluşmak dileğiyle…

Urla Coworking


Etkinlik Programını İndirmek için Tıklayınız:

Film Seçkisini İndirmek için Tıklayınız: