URLA SAHNE AÇILIYOR! URLA COWORKING EYLÜL AYI ETKİNLİKLERİ

URLA SAHNE AÇILIYOR! URLA COWORKING EYLÜL AYI ETKİNLİKLERİ

Urla Coworking’den Merhaba!

Mart 2019’da yepyeni bir yola çıktığımız ve birlikte geliştirmeyi umduğumuz mekanımız Urla Coworking bir ofisle başladığı alanını hızla büyütmüş ve Haziran ayına Urla’nın tek sinema salonu ve toplamda 600 m2’ye yayılan açık ve kapalı alanla girmişti. Yaz boyu bir yandan Stage-Co olarak girişimcilik dünyasında eğitimlerimizi verip, girişimcilik kampları düzenledik, bir yandan da URLA SAHNE adını verdiğimiz bundan böyle çok amaçlı salon olarak tanımlayacağımız sinema salonumuz ve diğer alanlarımızı yenilemeye gayret ettik.
Urla’da bu yeni yola çıkarken amacımız girişimcilik, inovasyon, teknoloji, kültür ve sanatı bir çatı altında birleştirmek; altını çizmek istediğimiz şey ise; girişimci isen, üretmek istiyorsan, yaratıcı bir iş dalında çalışıyorsan, Urla Coworking’de kendine bir alan bulabilir, senin gibi düşünen, çalışan ve üreten başka kişilerle tanışabilir, Stage-Co nun yerel ve uluslararası network’ünden yararlanabilir, kendini ve işini geliştirebilirsin. URLA SAHNE bu amaçla yeni dönemde Urla’nın kalbinde , Urla’nın emrinde … Siz de etkinlikler için URLA SAHNE’yi kiralayabilirsiniz.

Açılışı da Urla’yı anlatabilecek bir etkinlik ile yapmak istedik. Evrim Ateşler Harmolipi! Bir Rembetiko Semineri ile bize Ege’ye ait hikayeler ve şarkılar ile bir yakın tarih portresi sunacak.
https://www.facebook.com/events/775523302906880/
Biletler Apptivity de (https://www.apptivity.com/event/harmolipi-bir-rembetiko-semineri-3460 ) ya da kapıda

Atölyeler de başlıyor!
Didomela DREAMCATCHER Makrome Atölyesi ile konuğumuz olacak.Yeni hobiniz ile evinizi kendiniz dekore etmeye başlayabilirsiniz.
https://www.facebook.com/events/675899879563362/
Biletler Apptivity’de (https://www.apptivity.com/event/dreamcatcher-makrome-atolyesi-3459 ) ya da kapıda (rezervasyon şartı ile)

Ve tabii ki girişimciler !!! Eylülün son hafta sonunda Startup Weekend Women ile kadın tekno girişimcileri yarışmaya çağırıyoruz. Birinci olacak girişim kendisini tüm masrafları ödenmiş şekilde Ekim ayında Dünya genelindeki yarışmada Singapur’da temsil edecek.
Katılım için https://www.eventbrite.com/e/techstars-startup-weekend-women-urla-izmir-tickets-66796226311

Etkinlik detaylarımıza web sayfamızdan erişebilir ya da bize 0530 303 53 78 ‘den ulaşabilirsiniz.

Sevgilerimizle,

Urla Coworking ve Stage-Co Ekibi
Patrick, Neşen, Pelin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir