SAMBA PERKÜSYON ATÖLYESİ

Samba Perküsyon Atölyesi
Herkes müzik yapabilir!! Latin Centre ritim atölyesinde Enrique Maestre ve ekibi sizleri birlikte müzik yapmaya davet ediyor.
Latin Center İzmir tecrübesi ile maksimum 12 kursiyer ile sürdürülen Samba Perküsyon kurslarına alt yapı oluşturmak üzere hazırlanan atölyemiz 21 Ocak tarihinde saat 19:00’da Urla Alternatif Sahne’de gerçekleşecektir. 1,5 Saat sürecek atölyemizde geleneksel Samba ritimlerini ve orijinal Samba enstrümanlarını tanıma ve deneyimleme fırsatı bulacaksınız. Devam etmek isteyen katılımcılar ile hazırlanacak kurs programında küçük enstrümanlarla başlayan süreç tüm Samba enstrümanlarını öğrenme ve bir üst sınıf ile devam edecektir. Performans sınıfına yükselen kursiyerlerimiz “Bloco Entrudo” ile canlı performanslara katılacaktır.
Hayatınıza yeni bir renk katmak, farklı müzik türleri ile tanışmak, yeni arkadaşlar edinmek ve eğlenmek mi istiyorsunuz? Latin Center İzmir ile Samba Perküsyon Atölyesine kaydınızı yaptırın, Urla Coworking’e gelin, tanışalım, birlikte müzik yapalım.
Atölye katılım ücreti 50 TL’dir. Enstrüman temini için rezervasyon gereklidir. Bilgi ve rezervasyon için 0530 303 53 78
Latin Center İzmir :
Dünyanın en önemli Latin Müzik tarihçilerinden biri olan “Enrique Maestre’nin”
öncülüğünde başlattığımız ritim projemiz kapsamında Latin Centre İzmir 2008 kurulmuştur.Pek çok kursiyerimiz bizimle performanslara katılmış ve hayatları boyunca anımsayacakları çok hoş deneyimler yaşamışlardır.Latin Centre’ye gelip perküsyon kurslarımıza katılan müziksever dostlarımız yeni arkadaşlar edinmiş, farklı dünya ritimlerini öğrenip uygulamış ve takım ruhunu yaşamışlardır.Projemizin devamında Türkiye’deki en kapsamlı Samba Perküsyon atölyesini gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Son Yorumlar

Kategoriler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir