Aklımda İş Var! Kendi İşini Kurma Atölyesi

Kendi işini kurmak isteyenler bu atölye sizin için!
Başarı hikayenizi birlikte yazma​k​ için ilk adımı atmaya davetlisiniz.
Ne zamandır aklınızda bir iş fikriniz var ya da bir şeyler yapmak istiyorum birkaç fikir arasında kararsızım, iyi bir fikir bulmak için ne yapmalıyım mı diyorsunuz? Yeni kararlar, yeni adımlar öncesinde, aklınızdaki iş fikirlerini ölçüp biçmek, belki başka ufuklara açılmak, biraz zihin egzersizi yapmak ve çalışır bir iş modeline dönüştürmek için ilk adımı atmak isterseniz, bu atölye tam size göre! İş fikrinizi masaya yatırmak ya da ilham almak için bize katılın​ ve bundan sonra hangi yöne gideceğinize karar verin​.
​​Ekip çalışmalarıyla renklenecek ve eğer varsa kendi iş fikriniz üzerinde çalışacağınız, ilk adımları atacağınız Aklımda İş Var! Atölyesinde şu konuları çalışacağız:
-İş fikri oluşturabilmek için neler gereklidir, Tasarım Odaklı Düşünmek nedir?
– Girişim, iş fikri, startup, tekno girişim, yalın girişim, şirket, kobi… sizinki hangisi?
– İş fikrinizi​ ​hedef kitlenize doğru anlatabilmek önemli, peki nasıl anlatmalısınız?
​- İş Fikrinizi gerçek bir girişime yani fikirden işe dönüştürmek için nasıl hazırlanmalısınız?​
– İş fikrinizi bir markaya ​ve satışa ​çevirebilmek için, – ​Kendi girişiminize ilerlemek için bilmeniz gerekenler nelerdir?​​
Dinamik, yaratıcı ve interaktif bir workshop sonunda katılımcılar iş fikirleriyle ilgili bir sonraki adıma geçebilir, takip eden eğitimleri alabilir veya iş fikirlerini değiştirmeyi, geliştirmeyi tercih edebilirler.
Aklınızdaki iş için ilk adımı atmaya var mısınız? Harekete geçin, iş fikrinizi ve not defterinizi alın, bize katılın!7 Aralık Cumartesi, 11:00-14:00 veya 11 Aralık Salı 14.:00 – 16:30 da Urla Coworking’e bekliyoruz. Katılım bedeli: 200 TL.

Eğitmen: Neşen Yücel (Stage-Co ve Urla Co-working kurucusu)
#girişimci #kadıngirişimci #startup #girişimcilikeğitimi #kendiisim #stagecomasters

Son Yorumlar

Kategoriler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir