İçindeki Müziği Keşfet! – Online Müzik Atölyeleri

İzmir- Urla’da yaşayan ve müzikle uğraşan gençler, 2020 yılını üreterek kapatalım mı? Halen bir enstrüman çalıyorsanız bu duyuru sizin için!
About this Event
Urla Coworking – Urla Alternatif Sahne tarafından düzenlenen ve Urla’da yaşayan 12-18 yaş grubundaki gençlerin katılabileceği İçindeki Müziği Keşfet! programı, Ekim ve Kasım 2020’de, haftada iki kez gerçekleşecek atölyelerle birlikte müzik üretmeyi amaçlıyor!
Kültür için Alan (Spaces for Culture) 2020 desteğiyle hayata geçen proje, Ekim ve Kasım ayları boyunca ONLINE ve ücretsiz olarak gerçekleşecektir. İçindeki Müziği Keşfet! Müzik Üretim Atölyelerinin amacı, hali hazırda bir enstrüman çalan veya müzikle uğraşan gençlerin bir araya gelerek, birlikte müzik üretebilir hale gelmelerinin sağlanmasıdır.

Konusunda uzman eğitmenler tarafından verilecek atölyelerde, gençlerin temel harmoniden, beste yapmaya ve müzik kurgulamaya, yaptıkları müziği kaydetmeye uzanan ve birlikte üretme felsefesine dayanan bir deneyim yaşamaları amaçlanmaktadır. Toplam 12 atölyenin sonunda birlikte bir veya daha fazla müzik eseri üretilecek ve kaydedilecektir.

Urla Coworking ve Urla Alternatif Sahne’nin profesyonel ortamında gerçekleşecek online atölyeler haftada 2 gün, 2’şer saat olacaktır ve katılımcıların programa devamı zorunludur. Atölyeler Online gerçekleşecektir ancak kayıt için Urla Alternatif Sahne’ye katılımcının kendi imkanları ile gelmesi gerekecektir.

Başvuru formu için tıklayınız.

Program detayları başvurusu kabul edilen katılımcılar ile paylaşılacaktır.

Başvuruda dikkat edilmesi gereken konular:

* Atölyelere tam katılım ve gencin istekli olması birinci koşuldur.

* Online atölyeler her hafta Salı ve Perşembeleri saat 17:00 – 19:00 arasında gerçekleşecektir. Pazar günleri dileyen katılımcılar Urla Alternatif Sahne’ye gelip eğitmen eşliğinde çalışabilirler.

* Atölyeler başlangıç seviyesinde DEĞİLDİR. Katılımcıların müzik deneyimi olması ve halihazırda bir enstrüman çalabiliyor olması gereklidir.

* Kasım ayı sonunda ortaklaşa bir performans ile sonuçlanacak atölyelere katılım online olacaktır ve devam zorunludur.

* Katılımcıların sorunsuz internet bağlantısı ve online atölyelere katılabileceği kendi cihazı ve enstrümanının olması gereklidir.

* Kayıt yapılabilmesi için Urla Alternatif Sahne’ye gelinmesi gerekecektir. Bu nedenle başvuruların Urla ve civarında ikamet eden gençler tarafından yapılmasını rica ediyoruz.

* Kontenjan 30 kişi ile sınırlıdır.

* Lütfen Başvuru formunu doldurunuz. Formda hem Veli’ye hem de katılımcıya ait bilgilerin tam olarak doldurulması gereklidir.

İlginiz için teşekkürler, haydi birlikte içimizdeki müziği keşfedelim!

Son Yorumlar

Kategoriler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir